Online veiling van kantoormeubilair wegens overstock - AlleVeilingen
metalen bureau
Veiling inboedel en inventaris Office Centre van start - KBM
hoek bureau in hoogte verstelbaar - Memax, Online veiling van metaal, machines en gereedschap
zwart houten bureau
Online Veiling: Bureauset - Nederland - Koopplein.nl
bureau met aanzet hoek en stoel - Memax, Online veiling van metaal, machines en gereedschap
≥ Online Veiling: Bureau Met Bergkast — Bureaus — Marktplaats
Een gefineerd bureau op leeuwenpoten met twee ladenblokken achter een deur, een centrale lade in de gordel en met glazen blad. Met bijpassende bureaustoel. – Jordaens N.V. Veilinghuis